125_20240312_115337.jpg
139_20211117_143122.jpg

Děti z mládežnických celků navštívily utkání České fotbalové reprezentace

Pětatřicet mládežníků FK Čáslav v doprovodu čtyřech klubových trenérů se v úterý 16. listopadu zúčastnilo kvalifikačního utkání Česká republika – Estonsko v Praze na Letné. Naši mladí hráči mohli na vlastní oči vidět v akci Coufala, Krále, Vaclíka a další. Pro mnohé to byl fantastický zážitek.

„Prostřednictvím FAČRu se nám podařilo získat volné vstupenky. Zajistili jsme autobusovou dopravu na utkání, trenérský doprovod a věřím, že si děti zápas České reprezentace užily,“ řekl Radek Zoufalý, trenér mládeže FK Čáslav.

„Na zápas jsme dorazili s časovým předstihem tak, aby naši mladí hráči viděli i předzápasové rozcvičky obou celků,“ doplnil s tím, že klub hodlá v podobných akcích pokračovat i v příštím roce.