9_1630478642.jpg
1018_20231108_141952.jpg

Do finálového turnaje Planeo cupu jsme neproklouzli

V posledním kvalifikačním turnaji Planeo cupu jsme zavítali na stadion Olympie Hradec Králové, kde jsme narazili na velice kvalitní soupeře: Slavia Hradec Králové, Nové Město nad Metují, MFK Chrudim, FK Mladá Boleslav, FK Pardubice a Football talent Academy.

Hodnocení trenéra:

"V takto kvalitně obsazeném turnaji jsme při pohledu na tabulku neobstáli. Na druhou stranu jsme na tom první tři utkání byli herně velice dobře, ale všechna tři utkání pro nás měla pachuť. V utkáních jsme vždy vedli, ale bohužel se nám vedení ani v jednom utkání nepodařilo udržet, a tak jsme ze tří utkání vytěžili pouze dva body za remízy s Mladou Boleslaví a Chrudimí. V zápase s Pardubicemi jsme o samé vítězství přišli v závěru utkání. V každém utkání jsme vytvořili nějakou lacinou individuální chybu, která byla zlomová.
Další 4 utkání jsme bohužel již byli zlomeni v hlavách a hráči si byli dobře vědomi, že přišli o tři výhry na konci utkáních. Zbylá 4 utkání jsme tedy odehráli pod naší úrovní. Je to škoda, protože se ukázalo, že jsme paradoxně hráli lépe s postupujícími celky turnaje a se soupeři, kteří byli slabší jsme utkání už bohužel nezvládli v hlavách. Nutno ale uznat, že do celorepublikového závěrečného turnaje postoupili ty nejlepší celky – Hradec Králové, Pardubice a Mladá Boleslav.
I tak je to pro hráče obrovská zkušenost a věřím, že i tato zkušenost nás posune o něco dále. Všichni hráči si vedli obstojně a i hráči, kteří jsou o rok mladší – Franc, Matoušek a Výborný, rozhodně udělali dobrý dojem."

Sestava: Žemba, Roubíček, Pulkert, Bureš, Hortenský, Vinduška, Pros, Matoušek, Franc, Výborný.