SK Vysoké MýtoČÁSLAV
so 13. 4. 2024 10:00 @ Vysoké Mýto - tráva č.2, ČDD U 19 C, 22. kolo
147_20240430_091055.jpg
1168_20240419_094509.jpg

Do sestavy se po zranění vrátil kapitán Spáčil

Fotbalisté staršího dorostu nepřevedli ve Vysokém Mýtě dobrý výkon. Od domácích schytali šest branek!

Vysoké Mýto – Čáslav 6:1 (4:0)

Hodnocení trenéra: „Zápas na velkém hřišti ve Vysokém Mýtě nám hrubě nevyšel. Za soupeřem jsme zaostávali nejen ve fotbalových dovednostech, ale i běžecky a v soubojovém chování, což je pro mě velkým zklamáním.
Proto jsme od začátku zápasu tahali za kratší konec a když se k tomu přičtou velké individuální chyby, tak z toho vyšlo jasné a bohužel naprosto zasloužené vítězství domácích.
Byl to jeden z nejhorších výkonů v této sezóně. S klukama si to musíme vyhodnotit a do dalších zápasu změnit přístup, jinak nemáme šanci na bodový zisk v žádném utkání.
Jediným pozitivem je návrat kapitána týmu Bena Spáčila, který nastoupil do utkání od začátku po téměř půl roce."

Branka: Resl.

Čáslav: Málek - Havránek, Sechovec, Ondráček, Filip - Krejza, Vilímek, Dražinovský, Holý - Spáčil, Roček. Střídali: Švanda, Grulich, Resl, Vrdský, Procházka.