421_20220713_111559.jpg

Dojemná chvíle před prázdninami: Děkujeme, trenére!

Závěrečný trénink čáslavských fotbalistů kategorie U11 měl v úterý 28. června dvě hlavní témata: rozlučku s koučem a zápas dětí proti rodičům. V prvním případě šlo o dojemnou chvíli, potom následovala hra, která nabídla hodně zábavy a pozitivních emocí.

Čokoládu Merci a fotbalový míč s podpisy hráčů na památku dostal po ročním působení u týmu trenér L. Hájek. Od začátku srpna ho vystřídá M. Bílý z Červených Peček.

„Byla to pro všechny náročná sezona, dost práce zůstalo stále rozdělané, ale i tak jsme udělali velký posun dopředu. Potěšilo mě, že si toho všimli hlavně rodiče. Od nich i některých dětí jsem slyšel, abych ještě zůstal, ale časově už bych to s trénováním dívek nezvládl. Těch už mám pětadvacet,“ vysvětlil Luboš Hájek.

„Klukům přeji, ať se jim daří, ať se jim vyhýbají zranění a ať v budoucnu aspoň jeden udělá díru do světa velkého fotbalu. Určitě budu všechny dál sledovat a fandit jim,“ řekl na rozloučenou trenér Luboš Hájek.

Co se týká zápasu dětí proti rodičům, tak podle neoficiální statistiky skončil nerozhodně 10:10.

FOTOGALERII Z AKCE NALEZNETE ZDE!