Football Talent AcademyČÁSLAV
st 19. 4. 2023 17:00 @ Doubek / tráva, ČDŽ U 14 C, 14. kolo
143_20240417_095230.jpg
722_20230424_105722.jpg

Domácí tým byl nad naše síly

Na podzim jsme tým Football Talent Academy na domácí půdě v Čáslavi porazili 4:2 a díky tomu jsme přijeli na středeční dohrávku optimisticky naladěni.

Football Talent Academy - FK Čáslav 7:0 (3:0)

Ale ani přítomnost trenéra A týmu mužů FK Čáslav a nově držitele trenérské A licence Jakuba Svobody na zápasech starších žáků s týmem Football Talent Academy v Doubku u Říčan nedokázala zmírnit naši prohru s nejvyšším rozdílem ve skóre v této sezóně.

Domácí tým od první do poslední minuty předváděl své dovednosti a postupně opanoval celé hřiště a zvyšoval konto námi obdržených branek. Naše střelecké pokusy byly dva. Trestný kop Tobiase Ozanka a hezký náběh za obranu Martina (Fenina) Krejčího, který se pokusil přehodit domácího brankáře, ale ani jeden pokus neskončil brankou.

Hodnocení zápasu - Miroslav Paták:

"Výsledek zcela odpovídá realitě na hřišti. Měli jsme tu čest poznat kvalitu nejtalentovanějšího soupeře v naší skupině. I když klukům nemůžeme upřít snahu, domácím jsme se v žádném aspektu hry nemohli rovnat. Proto jsou pro nás jediná pozitiva, že jsme až na menší bolístky přežili ve zdraví a řádně "potrénovali" hru v hlubokém bloku a řešení defenzivních situací v naší šestnáctce.

Mrzí mě, že jsme alespoň po těžce vybojované míči, nebyli schopni delší dobu míč udržet na svých kopačkách, tím si postupně zvyšovat sebevědomí a být nebezpeční pro soupeřovu branku."

Čáslav: Bednář (41. Michera) - Houdek, Vavřina (56. Zavadil), Suchomel, Svoboda, Kosolapchenkov (62. Miřácký), Novotný, Ozank, Kříž (68. Krejčí), Chloupý, Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!