9_1630478642.jpg
36_20210907_104857.jpg

Dominik Mužátko sestřelil hattrickem MFK Trutnov!

V utkání s MFK Trutnov čáslavská U19 prodloužila sérii utkání, kdy neodešla poražena, již na číslo 6.

FK Čáslav - MFK Trutnov 3:1 (1:1)

„Stejně jako v předchozích utkáních kluci utkání na 100% odbojovali a zároveň využili předností a silných stránek, které tento tým má. Určitě se nedá říct, že jsme výrazně Trutnov přehráli, hrálo se víceméně vyrovnané utkání, ve kterém jsme si vypracovali poměrně dost brankových příležitostí, které jsme však nedokázali proměnit,“ řekl hlavní trenér U19 Jan Spáčil a navázal: „Soupeř měl prakticky jednu šanci a hned skóroval. K obratu ke skóre nám soupeř nakonec hodně pomohl svými chybami, které v pohodě hrající Dominik Mužátko dokázal proměnit,“ řekl.

„Jsme rádi za prozatímní zisk 16 bodů, ale soutěž je stále ještě na začátku a my musíme i nadále přistupovat ke každému utkání s pokorou a respektem k soupeři tak, jako tomu bylo doposud. Na druhou stranu výsledky z posledních utkání zvýšilo sebevědomí týmu a celkové odhodlání uspět v každém utkání. Zároveň stále pracujeme na některých herních principech, které chceme do své hry dostávat,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 41., 47. a 57. Mužátko.

FK Čáslav: Duras - Klepáč (62. Varga), Novák, Špičák, Kubín, Lanc, Houfek, Spáčil (62. Hybler), Hájek (89. Březina), Mužátko (83. Kotrba), Vondra. Trenér Jan Spáčil.