Dorostenci Čáslavi měli v Jestřabí Lhotě výborný vstup do druhého poločasu

Mužstvo FK Čáslav dorost mix odehrálo přípravné utkání na podzimní část soutěže ČDD U17 – U19, sezony 2022/23. Byli hosty Sokola Jestřabí Lhota (U19), hrající I. A třídu skupiny C.

Sokol Jestřabí Lhota U19 – FK Čáslav mix 3:7 (3:3)

Oba celky střídaly hokejovým způsobem. Čáslav získala v úvodu střetnutí územní převahu, první gól ale vstřelili domácí. Hosté dvěma slepenými brankami stav utkání otočili – 1:2. To samé se povedlo Jestřabí Lhotě – 3:2. Čáslavští však do poločasu vyrovnali – 3:3.

V úvodu druhého poločasu se hosté dostali na tříbrankový rozdíl, během čtrnácti minut vedli 6:3. Následně domácí zahodili penaltu, gólman FK Málek ji zlikvidoval. Čáslavští skórovali poté ještě jednou a vyhráli rozdílem čtyř gólů.

Branky Čáslavi: 2x B. Spáčil (jednou z penalty), 2x D. Trzaskalik, F. Švanda, M. Hájek, M. Grulich.

FK Čáslav: Málek – Růžička, Kilián, Resl, Filip, Grulich, M. Hájek, T. Hájek, Švanda, Spáčil, Koryčánek, Štolba, Šusta, Matz, Katzer, Jeřábek, Trzaskalik. Trenér: J. Spáčil. Asistent trenéra: V. Junek.