Druhé místo v krajském finále!

V sobotu 17.6. se čáslavská U11 vydala do Kolína na krajské finále. Turnaj se hrál systémem 5+1 a trval 2x15 minut. Tento turnaj byl specifický v tom, že se nehrálo na body, ale na počet vstřelených branek. Dále byl každý tým rozdělen na půl a v poločase se týmy střídaly a hrály proti stejnému klubu, ale druhému týmu. Následně se skóre z obou hřišť sčítalo. Čáslavští si došli pro vítězství ve skupině a dostali se do finále. Ve finále podlehli Kolínu a umístili se tak na krásném druhém místě ve Středočeském kraji!

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka: „Do turnaje jsme vstoupili výborně, když jsme první zápas přejeli Sporting Mladou Boleslav. Bohužel, jak jsme hezky začali, tak druhý zápas jsme si vybrali slabší chvilku, kdy jsme soupeře první poločas podcenili. Ale i přesto jsme po sečtení branek dokázali vyhrát. Třetí zápas byl o první místo ve skupině, kdy jsme s Vlašimí hráli první poločas vyrovnaně, ale druhý poločas už byl v náš prospěch.“

Finálové utkání bylo pro nás rozhodně tím nejtěžším. Sice jsme prohráli, ale musím říct, že kluci makali. Vždy to mrzí, když prohrajete poslední zápas i když je to druhé místo. Kluci po prohraném utkání byli smutní (chápu emoce). Ale druhé místo v kraji je nádherné! Kluci ode mě mají velkou pochvalu za předvedený výkon. Jen tak dál!“

Sestava: Horáček, Pavelka, Feierfeil, Váňa, Vilímek, Vančura, Junek, Hortenský, Klapal, Smutný, Dalešický, Šimek, Šmíd, Patejdl, Pekhart,