9_1630478642.jpg
435_20220802_142359.jpeg

Druhý ročník kempu FK Čáslav v Žehušicích přilákal téměř třicet dětí

Šestadvacet nadějných fotbalistů ve věku od šesti do dvanácti let se zúčastnilo příměstského fotbalového kempu pod taktovou FK Čáslav v obci Žehušice. Děti a trenéři nalezli v týdnu od 25. do 29. července perfektní zázemí v areálu žehušické základní školy.

Letošní kemp byl z hlediska fotbalového talentu dětí ještě kvalitnější než ten minulý,“ všiml si jeden z trenérů kempu Lukáš Jirků a navázal: „Každý den jsme absolvovali dvě čistě fotbalové tréninkové jednotky na hřišti. K tomu jsme se dopoledne věnovali ještě doplňkové sportovní činnosti – běhu, skoku, obratnosti. A odpoledne pak jiným sportům, či aktivitám,“ popisoval Lukáš Jirků pestrý program dne.

O šestadvacet dětí se v Žehušicích starali čtyři trenéři z řad FK Čáslav. Nabitý sportovní program pro ně byl připraven od osmé ranní do páté hodiny odpolední. Stravu měly děti zajištěnou přímo v areálu ZŠ Žehušice: „Děti měly k dispozici dvě svačiny, oběd, pitný režim. Bylo o ně perfektně postaráno. Paní kuchařky vařily skvěle,“ doplnil Jirků.

Fotbalové kempy FK Čáslav v létě pokračují. Turnus v Čáslavi, na který je přihlášeno přes padesát dětí, bude probíhat od 15. do 18. srpna.

FOTOGALERII Z KEMPU NALEZNETE ZDE!