Související zápasy

Dva zápasy s týmy z TOP3 bez vstřeleného gólu, ale s jedním bodem

Zápas v Hradci Králové byl pro kluky konfrontací s jedním z nesilnějších ročníků (2008) v Česku a setkáním s několika mládežnickými reprezentanty. Z našeho pohledu snesl přísnější měřítko pouze první poločas, kdy jsme hráli aktivně, dokázali zastavovat útočné snahy domácích a sami si vytvořili 2 – 3 možnosti ke skórování. Obdržené branky padly po individuálních chybách. Druhý poločas nám viditelně chyběla kvalita na míči a lepší pohyb hráčů bez něj. Dostat čtyři góly za poslední čtvrthodinu bylo kruté, ale domácí trenéři alespoň ocenili naši snahu hrát konstruktivní fotbal a výkon v prvním poločase.

Následné domácí utkání s Tempem bylo od první minuty velkou bitvou s patřičným nasazením od všech hráčů. Na obou stranách z toho vyplynulo několik standardních situací kolem vápna, ale obrany to vždy zvládly. Ve druhém poločase měli blíže k vítězství hosté, ale Tonda Jeřicha si k pátečním narozeninám několika zákroky nadělil čisté konto, a tak jsme v nových dresech získali cenný bod.

FC Hradec Králové B - FK Čáslav 8:0 (3:0)

Branky: 10. Vobořil, 14. Lhoták, 39. Lesák, 53. Lhoták, 76. Syrovátka (p), 78. Fejgl, 80. Thiele (pvk), 85. Čermák.

FC Hradec Králové B: Kříž – Lesák (60. Čermák), Kabele (60. Václavík), Jaroš (60. Turek),Vaněk, Lhoták, Vacek, Mareš, Svoboda (60. Fejgl), Thiele, Vobořil (60. Syrovátka).

FK Čáslav: Bednář – Trzaskalik, Vilímek, Procházka, Krejza, Dražinovský (65. Šveřepa), Petr (76. Papoušek), Kovář, Jeřábek (65. Tlustý), Holý (46. Hájek), Vrdský (76. Šanc Mi.).

FK Čáslav – FC Tempo Praha 0:0

FK Čáslav: Jeřicha – Trzaskalik, Vilímek, Procházka, Šveřepa (61. Papoušek), Hájek, Nácovský, Petr, Dražinovský, Krejza (37. Medlen), Vrdský.

FC Tempo Praha: Halík – Veselý, Valenta, Kuptík (46. Tkač), Dočkal, Smetana (81. Hron), Razesberger, Formáček (63. Tichý), Schejbal, Smrček, Benda.