ČÁSLAVTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:3(0:1)
ne 24. 3. 2024 15:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 19. kolo
1134_20240322_100828.jpg

FANDÍME SPOLEČNĚ – na neděli je přichystán bohatý program!

Nedělní zápas A-týmu a naše celoklubová akce fandíme společně se kvapem blíží! Co jsme pro Vás nachystali?

Pro děti bude připravena zábavně-herní zóna. Její součástí bude osm metrů dlouhá a šest metrů vysoká nafukovací fotbalová skluzavka. Dvě stanoviště na střelbu z luku a dále stanoviště v hodu na přesnost. Děti si nejenom vyzkouší své dovednosti, ale také si vysoutěží sladkou odměnu!

Součástí programu bude doprovod hráčů přímo na hrací plochu. Občerstvení na stadionu zajišťuje restaurace Na hřišti. Chybět nebude ani klubový mobilní fanshop, kde nově můžete zakoupit například rohožku před dveře se znakem našeho klubu.

Na tribuně budou pro malé fanoušky připraveny balónky v barvách klubu. Věříme, že společnými silami dotáhneme náš A-tým k vítězství nad prvním celkem tabulky!

Přijďte si užít nedělní odpoledne na stadion Pod Hrádkem. Akce se koná za každého počasí! Nejsme z cukru :)

Atrakce budou otevřeny od 14 do 17:30 hodin.