571_20221025_095444.jpg

FK Čáslav pro novou sezónu významně posílil a zkvalitnil trenérský tým

Od podzimní části sezóny můžete v čáslavských Vodrantech vídat řadu nových, či staronových trenérů, kteří se nově starají o rozvoj mládežnického a dospělého fotbalu v Čáslavi. „Do nové sezóny jsme vstoupili hned s jedenácti novými trenéry,“ uvedl šéftrenér žáků FK Čáslav Miroslav Paták.

„Získali jsme další dva trenéry s druhou nejvyšší trenérskou licencí, a to UEFA A licencí, kterými jsou Matěj Bílý (hlavní trenér U12) a Radek Dobrý (hlavní trenér U7). Navíc Jan Kubát a Jakub Svoboda tuto licenci nyní studují. Tudíž bychom na jaře příštího roku mohli mít v klubu již šest trenérů se vzděláním na úrovni UEFA A licence,“ podotkl Miroslav Paták s tím, že vzdělávání trenérů patří mezi jednu z hlavní priorit klubu.

„Všichni hlavní trenéři jednotlivých kategorií disponují nejméně UEFA B licencí. Například Vojta Pavlík, Lukáš Jirků, či Mára Lebduška si tuto kvalifikaci udělali za přispění klubu v loňské sezóně,“ připomněl.

Mezi nové trenéry FK Čáslav od sezóny 2022/2023 patří: Miroslav Vocel, Matěj Bílý, Matyáš Kotrba, Radek Dobrý, Jiří Špičák, David Zoufalý, Adéla Koryčánková, David Vyhnánek, Barbora Mrázová, Jakub Špičák a Michal Roubíček.

Kompletní trenérský tým FK Čáslav nyní čítá 33 jmen!

Kompletní složení trenérských týmů, včetně kontaktů, naleznete zde!