9_1630478642.jpg
562_20221019_115320.jpeg

FK Čáslav spouští od listopadu fotbalový kroužek na ZŠ Žehušice

Fotbalový klub Čáslav spouští od listopadu fotbalový kroužek na Základní škole v Žehušicích. Tato základní škola se tak stane již třetí v pořadí, kde fotbalový kroužek pod taktovkou licencovaných trenérů FK Čáslav probíhá.

Pilotní projekt fotbalového kroužku na základních školách v Čáslavi zahájil FK Čáslav v loňském roce. Kroužek se setkal s oblibou dětí a kladné ohlasy putovaly do klubu i od ředitelů těchto škol. Do kroužků docházelo více jak padesát dětí, které se pak v červnu na hlavním stadionu FK Čáslav mezi sebou utkaly v turnaji 3 na 3.

Fotbalový klub Čáslav od nového školního roku 2022/2023 pokračuje ve spolupráci se Základní školou Masarykova a Základní školou Náměstí v Čáslavi v projektu fotbalového kroužku pro děti mladšího školního věku. Nově odstartuje také fotbalový kroužek na ZŠ Žehušuce, a to v pátek 4. listopadu 2022. Do kroužku se může Vaše dítě (žák/yně ZŠ Žehušice) přihlásit online odkazem níže ve článku.


Kroužek je pro žáky těchto základních škol zcela zdarma! Fotbalový kroužek je na ZŠ Masarykova a v ZŠ Žehušice určen pro holky a kluky z první a druhé třídy. Na ZŠ Náměstí pak pro děti od první do třetí třídy. Kroužky probíhají v tělocvičnách jednotlivých škol.

Trenéry fotbalového kroužku jsou Jakub Svoboda, Dominik Lengál, Jana Šťastná, Jan Spáčil a Miroslav Paták.

Fotbalové kroužky probíhají formou zábavných her, soutěží a pohybových aktivit. „Děti se naučí základní fotbalové dovednosti, týmové spolupráci,“ upřesnil Jan Spáčil, trenér FK Čáslav.

Fotbalový kroužek – ZŠ Žehušice, každy pátek od 12:15 do 13:15 hod. Určeno pro děti 1. a 2. třídy. První hodina se uskuteční 4. listopadu!

ONLINE PŘIHLÁŠKA JE ZDE!

DALŠÍ INFORMACE NA EMAILU: INFO@FKCASLAV.CZ, TEL.: Jakub Svoboda – 775 250 395

ZAMĚŘENÍ FOTBALOVÉHO KROUŽKU FK ČÁSLAV
- Rozvoj pohybové gramotnosti dětí na základě všestranných
- pohybových aktivit (75%)
- Základy fotbalových dovedností (25%)

CÍLE PROJEKTU
- Zlepšení pohybové gramotnosti dětí
- Vytvoření emoční vazby k pohybu
- Zvýšení zájmu o sport
- Zdravé rozvíjení osobnosti včetně rozvíjení kognitivních funkcí pozornost, kreativita, paměť, myšlení