125_20240312_115337.jpg
140_20240403_122320.jpg
484_20220908_123814.png

Fotbalový kroužek ve školách pokračuje i v novém školním roce

FK Čáslav spustil v minulém školním roce pilotní projekt fotbalového kroužku na základních školách v Čáslavi. Kroužek se setkal s oblibou dětí a kladné ohlasy putovaly do klubu i od ředitelů těchto škol. Do kroužků docházelo více jak padesát dětí, které se pak v červnu na hlavním stadionu FK Čáslav mezi sebou utkaly v turnaji 3 na 3.

Fotbalový klub Čáslav tedy od nového školního roku 2022/2023 pokračuje ve spolupráci se Základní školou Masarykova a Základní školou Náměstí v Čáslavi v projektu fotbalového kroužku pro děti mladšího školního věku. Do kroužku se může Vaše dítě přihlásit online odkazem níže ve článku. Fotbalové kroužky na školách startují v úterý 20., resp. v pátek 23. září 2022.

Kroužek je pro žáky těchto základních škol zcela zdarma! Fotbalový kroužek je na ZŠ Masarykova určen pro holky a kluky z první a druhé třídy. Na ZŠ Náměstí pak pro děti od první do třetí třídy. Kroužky probíhají v tělocvičnách jednotlivých škol.

Trenéry fotbalového kroužku jsou Jakub Svoboda, Dominik Lengál, Jana Šťastná, Jan Spáčil a Miroslav Paták.

Fotbalové kroužky probíhají formou zábavných her, soutěží a pohybových aktivit. „Děti se naučí základní fotbalové dovednosti, týmové spolupráci,“ upřesnil Jan Spáčil, trenér FK Čáslav.

Fotbalový kroužek – ZŠ Masarykova, každé úterý od 13:15 do 14:15 hod. Určeno pro děti 1. a 2. třídy. První hodina se uskuteční 20. září!

ONLINE PŘIHLÁŠKA JE ZDE!

Fotbalový kroužek – ZŠ Náměstí, každý pátek od 13:00 do 14:00 hod. Určeno pro děti od 1. do 3. třídy. První hodina se uskuteční 23. září!

ONLINE PŘIHLÁŠKA JE ZDE!

DALŠÍ INFORMACE NA EMAILU: INFO@FKCASLAV.CZ, TEL.: JAN SPÁČIL – 724 349 287.

ZAMĚŘENÍ FOTBALOVÉHO KROUŽKU FK ČÁSLAV
- Rozvoj pohybové gramotnosti dětí na základě všestranných
- pohybových aktivit (75%)
- Základy fotbalových dovedností (25%)