Generálka proti kvalitnímu týmu Meteoru Praha

Pro generálku na první jarní mistrovský zápas jsme si vybrali soupeře více než zdatného. Tým FK Meteor Praha VIII hraje nejvyšší ČLŽ.

FK Meteor Praha VIII - FK Čáslav 6:1 (2:1)

Domácí tým nám od první minuty ukazoval svou kvalitu a zaslouženě šel do vedení. O vyrovnání se mohl postarat Jan Svoboda, bohužel jeho střela těsně minula bránu. Soupeř zvýšil na 2:0. Naší odpovědí byla přesná střela k tyči Filipa Šveřepy, který dostal ukázkovou přihrávku od Dymy Kosolapchenkova a snížil na rozdíl jedné branky na poločasový stav 2:1.

Ve druhé půli hráči Meteoru jednoznačně dominovali. Pro nás se druhý poločas změnil v nácvik obranné činnosti všech řad.

Hodnocení trenérů:V porovnání se soupeřem máme pomalejší práci s míčem. Ve stejné situaci potřebujeme vždy minimálně o jeden dotek s míčem navíc. Při důrazu v osobních soubojích u některých našich hráčů převládá názor, že jsou tvrdě faulováni. Nicméně všichni se těšíme na blížící se první zápas o body a přechod z UMT na travnatý povrch.“

Branka Čáslavi: 36. Šveřepa (Kosolapchenkov)

Sestava Čáslavi (hokejové střídání): Jeřicha - Machotka, Suchomel, Flieger, Svoboda, Šveřepa, Vedral, Rajchman, Kosolapchenkov, Chloupý, Kunášek, Miřácký, Zavadil, Houdek. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.