ČÁSLAVVLAŠIM
ne 3. 4. 2022 10:00 @ UMT Čáslav, Přípravný zápas
266_20220405_102326.jpg

Generálka s Vlašimí

Poslední přípravné utkání proběhlo v neděli na čáslavském umělém trávníku. Čáslav celý zápas vedla, ale na konci utkání Vlašim otočila skóre.

Čáslav – Vlašim 6:8

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Do zápasu jsme vstoupili dobře, když jsme vstřelili dvě rychlé branky. Konečně kluci začali hrát od první minuty. Vylezli jsme na soupeře a nenechali ho rozehrát. Přesně tak bych si to představoval celý zápas, ale bohužel nám to vydrželo jen deset minut, a to mě velice mrzí. Poté jsme nechávali soupeři hodně prostoru, ten začal hrát důrazněji a podařilo se mu vyrovnat. Od této chvíle jsme byli málo důrazní a soupeř nás za to trestal. Většina soupeřových gólů byla po našem rohovém kopu, kdy jsme nedokázali zakončit…soupeř nakopl balón na útočníka, který nás obešel a postupoval sám na branku. Takto jsme dostali 4 branky.“

„Druhá třetina vypadala stejně jako ta první. Začali jsme dobře, ale tempo postupem času upadávalo. Třetí třetinu nám došly síly a díky tomu soupeř v závěru zápasu otočil skóre. Hodně mě mrzí, že když dáme gól, tak kluci neprojevují žádné emoce, neradují se z gólu, nejdou k sobě a ani si neplácnou.“

„Chtěl bych kluky pochválit za snahu, sice nebyli důrazní, ale nevypustili žádný souboj! A to je důležité. Věřím tomu, že když takto budou makat nadále, budou se výkony zlepšovat. Jsem rád, že se zlepšila docházka na tréninky a kluci chodí všichni. Opět jsem viděl, co je třeba zlepšit a zapracujeme na tom.“

Branky: 2x Ozank, Lhoták, Jeřábek, Vedral, Vavřina

Čáslav: Bednář – Vavřina, Miřácký, Zavadil – Michera, Vedral, Kosolapchenkov, – Jeřábek, Ozank, Lhoták.