9_1630478642.jpg
968_20231011_113100.jpg

Halloweenský večer FK Čáslav nabídne ohnivou show, stezku odvahy i hudební vystoupení!

Strašidelný podvečer na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi očekávejte v úterý 31. října 2023 od 17 hodin! Fotbalový klub v Čáslavi si pro návštěvníky nachystal tradičně bohatý program.

Program zahájí halloweenské skotačení se strašidly na multifunkčním hřišti za hlavní budovou kabin a restaurace. Na děti čekají tematické soutěže, odměny a čarodějnická mini diskotéka plná originálních tanečků.

OHNIVÁ SHOW

Po 18. hodině se přesuneme na krytou hlavní tribunu odkud budeme sledovat v posledních svou letech neskutečně oblíbenou velkolepou ohnivou show NOVUS ORIGO. Letos nás čeká ještě velkolepější představení!

HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ

Po vystoupení se vydáme do setmělého lesa v lampionovém průvodu na stezku odvahy, kde na nás budou čekat dvě strašidelné trasy plné netradičních úkolů. V prostoru u multifunkčního hřiště navíc vystoupí čáslavský hudebník Tomáš Polman.

STÁNKOVÝ PRODEJ

Chybět nebude tradiční dlabání dýní, malování na obličej, bar U Kostíka, opékání buřtíků. Těšit se můžete rovněž na stánkový prodej s nejrůznějším sortimentem a děti se budou moci svést na Mašince Tomáš!

Akce je pro širokou veřejnost! Vstupné pro dospělého je 50 korun, děti zdarma!

Těšíme se na VÁS! Startujeme v úterý 31. října v 17 hodin!