Honza Svoboda se poprvé představil v čáslavském dresu

Přípravný zápas ve Vlašimi se hrál ve velmi netradičním čase pro starší žáky. Neděle od 16 hodin na UMT ve Vlašimi. Domácí už nejsou v naší skupině, takže v této sezóně to byl pro nás zajímavý soupeř.

Vlašim - Čáslav 2:2 (1:0)

Od první minuty se hráči Vlašimi představili jako sehranější tým, který dokázal lépe řešit situace na hřišti. Odměnou za jejich aktivitu byla penalta za sražení pronikajícího útočníka. Exekutor penalty netrefil bránu. Konec prvního poločasu a začátek druhého poločasu patřil domácím. Dokázali skórovat a šli do vedení 2:0.

Druhá obdržená branka v naší síti vyburcovala celý tým k větší aktivitě v útočných kombinacích. Po rohovém kopu snížil hlavou Tonda Flieger. Narážečka Martina Krejčího gól nepřinesla. Hynek Miřácký skvěle předskočil obránce, získal míč, ale poslal ho mimo bránu. Šimon Kříž 3x zakončoval z dobré pozice, ale brána mu byla malá. O konečném výsledku sprinterský souboj Kříže, který dokázal "protlačit" míč nejprve přes obránce a potom i přes brankáře a vyrovnal na konečných 2:2.

Velmi pěkným výkonem se předvedla nová posila v čáslavském dresu. Honza Svoboda. Přichází z Červených Peček a ve svém prvním přípravném zápase na postu pravého obránce ukázal trenérům, že v něm je velký potenciál, se kterým se dá pracovat.

Čáslav: Bednář - Machotka, Mik. Houdek, Flieger, Svoboda, Miřácký, Vedral, Medlen, Dražinovský, Kosolapchenkov, Mat. Houdek, Krejčí, Miřácký, Zavadil. Střídalo se hokejově. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.