125_20240312_115337.jpg
140_20240403_122320.jpg
721_20230424_104003.jpg

Hráči Čáslavi na minilize v Pardubicích předvedli skvělé výkony

V sobotu se uskutečnilo třetí kolo jarní miniligy s účastí  čáslavské mladší přípravky U8. Kvůli podmáčenému hřišti v Rybitví byl turnaj přesunut na UMT v blízkosti nového fotbalového stadionu FK Pardubice. To poskytlo hráčům příležitost zahrát si na zbrusu novém umělém trávníku, z čehož byli nadšení. Během turnaje si Čáslavští připsali tři vítězství a  jednu remízu. Porážku pocítili až v závěrečném utkání, kdy už  na zvrácení nepříznivého stavu proti soupeři z AFK Pečky nezbyly síly.

Hodnocení trenéra:

"Stejně jako v předešlých dvou kolech miniligy byla utkání velmi vyrovnaná a všichni hráči ukázali na hřišti skvělé výkony. Mám velkou radost, že jsme během turnaje byli schopni uplatnit prvky, na které se zaměřujeme v tréninku. Zápas od zápasu se zlepšuje naše rozehrávka od brankáře, díky níž máme vyšší procento držení míče. Hráči se více nabízí a hledají volné prostory, což umožňuje větší týmovou spolupráci. Jsem si jistý, že díky tvrdé práci a zlepšujícím se výkonům budeme pokračovat v herním růstu a dosahovat dalších úspěchů. Následující kolo miniligy budeme pořádat v Čáslavi. Doufám, že se zadaří a uslyšíme opět řadu vítězných pokřiků."

Čáslav: F. Končel, M. Vančura, F. Voráček, D. Krycner, V. Matoušek, M. Špičák, J. Drahorád, J. Franc, M. Výborný.