125_20240312_115337.jpg
1129_20240320_102644.jpg

Hráči ze starší přípravky si užili doprovod hráčů při zápase Slavie Praha s Libercem

O uplynulém víkendu nás čekalo herní volno, ale i tak jsme strávili společnou neděli, když jsme vyrazili utkání SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec, kde naše děti vyprovodily oba týmy na hrací plochu.

Celkem 22 hráčů nastoupilo na samotný trávník Edenu společně s hráči základních sestav týmů SK Slavia Praha a FC Slovan Liberec. Nejprve si děti zablbly ve fanzóně, kde si vyzkoušely různé soutěže a poté jsme se již přesunuli do útrob stadionu, kde se děti převlékly do dresů Slavie. Už jen toto byl pro většinu velký zážitek a většina říkala, že by jim dres slušel. Poté jsme se přesunuli do samotného „tunelu“, kde jsme čekali na příchod hráčů. Děti byly před samotným nástupem nervóznější, než tomu bývá na turnajích. Před samotným vstupem na trávník byla atmosféra velice příjemná. Všichni hráči si s dětmi plácnuli a prohodili pár slov a poté už se šlo na nástup k utkání.

Po nástupu jsme se přesunuli do sektoru na stadionu a sledovali jsme utkání. Hned po našem příchodu kopala Slavia penaltu na bránu, za kterou jsme seděli. Děti celé utkání fandily a věřím, že všichni si nedělní den naplno užily. Všichni si navíc odvezly nějaký ten suvenýr z fanshopu.

Myslím, že na tento zážitek jen tak nezapomenou!

FOTOGALERIE Z AKCE JE ZDE!

SESTŘIH ZE ZÁPASOVÉHO DNE NALEZNETE ZDE!