Hradecká Slavia nás ve druhém poločase vůbec nešetřila

FC Slavia Hradec Králové s námi sousedí v tabulce mistrovských zápasů (má o jeden bod méně). Podzimní zápas v Čáslavi skončil 2:2. Takže přípravné utkání slibovalo vyrovnaný duel, ale opak byl pravdou. Po vyrovnaném 1. poločase (2:2) přišla velká nekvalita v naší obranné činnosti a soupeř nás vůbec nešetřil.

FC Slavia Hradec Králové - FK Čáslav 8:3 (2:2)

V první čtvrthodince bylo k vidění několik šancí na obou stranách hřiště, ale gólově se nikdo neprosadil. Pak v rychlém sledu padly tři branky. Domácí šli do vedení 1:0. Za sražení Dymy jsme zahrávali pokutový kop. Péťa Vavřina nezaváhal a srovnal na 1:1. Hned po rozehrávce z poloviny hřiště dokázali domácí dopravit míč do naší brány 2:1. Do konce poločasu se nám podařilo vyrovnat. Finální přihrávka Luky Chloupý - branka Tonda Flieger.

Ve druhém poločase hráči Slavie zvýšili svou aktivitu v útočné činnosti. První tři šance dokázal David Michera v naší bráně vychytat, ale pak už jsme nedokázali reagovat na útočné kombinace a začalo nám to tam padat. Závěrečnou gólovou tečku a kosmetickou úpravu skóre zařídil svou druhou brankou v zápase Flieger.

„Dostali jsme facku, ale pracujeme dál. Kromě chyb tam bylo i spousta dobrých věcí, je na čem stavět,“ hodnotil utkání trenér Čáslavi Miroslav Paták.

Branky Čáslavi: 2 Flieger, Vavřina.

Čáslav - hokejové střídání: Bednář, Michera - Machotky, Suchomel, Vavřina, Svoboda, Vedral, Zavadil, Kosolapchenkov, Kříž, Houdek, Flieger, Chloupý, Miřácký, Kunášek, Krejčí, Mráz, Jeřábek, Honzíček.