9_1630478642.jpg
762_20230518_085842.jpg

HRAJ FOTBAL V ČÁSLAVI! Náborový den se uskuteční ve čtvrtek 25. května!

Chcete, aby Váš syn nebo dcera oblékali modrobílý dres FK Čáslav a stali se tak součástí největšího fotbalového klubu na okrese? Stačí se dostavit ve čtvrtek 25. května 2023 v 16:30 hod. na náš hlavní fotbalový stadion POD HRÁDKEM v Čáslavi. Nabíráme chlapce i dívky ročníky narození 2013 - 2019.

Na děti čeká sportovní odpoledne plné zábavy, pohybových aktivit a dovednostních soutěží. Vše po dohledem zkušených trenérů FK Čáslav.

Veškeré informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne sekretář klubu a trenér mládeže Radek Zoufalý na tel. čísle 723 235 812 nebo formou e-mailu na adrese info@fkcaslav.cz.

Těšíme se na VÁS!

Nejčastější dotazy před návštěvou tréninkové jednotky v FK Čáslav:

Co potřebuji na první trénink?

Postačí sportovní oblečení. V případě, že se trénink koná ve venkovním prostředí, tak doporučujeme zvolit oblečení dle aktuálního počasí. Pokud se trénuje v hale, stačí triko a trenky. Dále pak sálová obuv. Na první venkovní tréninky mohu mít děti sportovní obuv (rodiče nemusí ihned kupovat kopačky). Láhev na pití. Ostatní pomůcky máme k dispozici.

Je možnost si trénink nejdříve vyzkoušet?

Ano, na zkoušku můžete chodit na tréninky po dobu prvního měsíce. Následně bychom se domluvili co a jak dál.

Budu hrát i zápasy, nebo turnaje?

Ano, každá kategorie hraje své turnaje či mistrovská utkání. Jezdíme po celé České republice. Vydáváme se na zahraniční turnaje.

Jak informujete rodiče a hráče o akcích klubu, trénincích a zápasech?

    Ke komunikaci využíváme interní členskou sekci. Po přihlášení do klubové členské sekce máte přistup ke všem důlezitým informacím pro jednotlivé kategorie.