ČÁSLAVMalín/Hlízov
ne 23. 4. 2023 10:00 @ Čáslav, MLADŠÍ ŽÁCI, 21. kolo
727_20230427_111141.jpg

I přes trápení v koncovce, zápas skončil výhrou

V neděli 23.4. se U11 střetla s Malínem/Hlízovem v Čáslavi na umělé trávě. Byl to vyrovnaný fotbal, ve kterém bylo k vidění mnoho šancí. U11 se nedařilo vstřelit branku, kvůli výborným zákrokům hostujícího brankáře. Čáslavští nakonec dvě branky vstřelili a tři body zůstali doma.

Čáslav – Malín/Hlízov 2:1 (1:1)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Opět se nám na začátku utkání nedařilo držet velké hřiště a stahovali jsme se doprostřed. Tím jsme si hru stěžovali. Na začátku zápasu se nám nedařila ani rozehrávka od branky. Postupem prvního poločasu se naštěstí začalo vše zlepšovat.“

Ve druhém poločase se hra zlepšila. Kluci hřiště roztahovali. Dařila se nám rozehrávka, ale nedařilo se nám zakončení. Mohli jsme dát několik branek. Minimálně 2x jsme netrefili prázdnou branku a další naše zakončení zlikvidoval brankář.“

Pokud budu hodnotit jen druhý poločas a nebudu koukat na naši produktivitu v zakončení, tak jsme hráli dobře. Hra se mi líbila a doufám, že na tento výkon navážeme. Dnes se mi hodně líbilo nasazení Aličky, která hrála stopera. Byla blízko u soupeře, nedala mu ani centimetr prostoru, následně získané míče hezky rozehrála.“

Branky: Hortenský, Šimek.

Sestava: Horáček – Vančura, Dalešický, Mikanová, Váňa – Feierfeil, Junek, Hortenský – Vobořil, Šimek, Kočí, Zápařka.