SK Vysoké MýtoČÁSLAV
so 13. 4. 2024 12:15 @ Vysoké Mýto - tráva č.2, ČDD U 17 C, 22. kolo
1167_20240418_103532.jpg

Jarní bodový půst pokračuje

Do Vysokého Mýta jsme jeli s vědomím, že si poprvé od konce října zahrajeme na přírodní trávě a velkým odhodláním ukončit jarní bodové trápení. Na rozdíl od zápasu U19, který se odehrál na hlavním hřišti, jsme se museli spokojit s menším a hrbolatějším hřištěm záložním. Do jaké míry to byl taktický záměr pořadatelů se můžeme jenom domnívat.

SK Vysoké Mýto - FK Čáslav 2:0 (2:0)

"Domácím skvěle vyšla taktika důrazné hry a jednoduchých míčů za naši obranu. Měli jsme s tím problémy celý první poločas, kdy nám takto dali dva góly a měli i další brankové příležitosti. Z naší strany byl k vidění sice bojovný výkon, ale bohužel bez výraznější fotbalové nadstavby. Pomalá rozehrávka, slabá součinnost hráčů a častá technická nedokonalost nám přinesly jenom dvě příležitosti ke skórování – jednou po rohovém kopu, podruhé rychlá akce se zakončením mimo tyče.
Ve druhém poločase jsme o poznání zlepšili, ale hlavně zrychlili, práci s míčem. Bohužel nám to přineslo jenom jednu výraznější příležitost na snížení, zakončení samostatného úniku opět nemířilo na bránu. Zbylé akce většinou končily kolem vápna a naopak vzadu jsme opakovaně museli hasit rychlé protiútoky domácích."

Branky: 9. a 39. Grůz

SK Vysoké Mýto: Mergl – Dvořák, Sedláček, Krška, Mikulecký, Šimek, Křížek (76. Flachs), Putnar (72. Šrajer), Krpec, Horáček (70. Zaleský), Grůz

FK Čáslav: Jeřicha – Novotný (61. Tlustý), Krejza (46. Šveřepa), Procházka, Papoušek, Šanc Ma. (46. Jeřábek), Nácovský, Rajchman (46. Holý), Popílek, Vrdský, Trzaskalik.