UNION ČelákoviceČÁSLAV
so 10. 9. 2022 10:15 @ Čelákovice - ulice 28. října 961, I.A třída skupina B, 6. kolo
493_20220911_110523.jpg

Juniorka bere první tři body! Na hřiště se po zranění kolene vrátil Radek Richard

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Čelákovic. Hostům perfektně vyšel první poločas, když hned třikrát rozvlnili síť za domácím brankářem. Ve druhém poločase navíc brankář Vyhnánek chytil pokutový kop. Domácí pak už jen korigovali výsledek na 1:3. Po dlouhé osmiměsíční pauze zaviněné zraněním kolene se na hřiště vrátil Radek Richard.

Čelákovice – Čáslav B 1:3 (0:3)

„Po nepovedeném domácím utkání s Poděbrady nás čekalo těžké utkání v Čelákovicích. Do zápasu jsme vstoupili vcelku dobře. Do páté minuty utkání nás sice soupeř zatlačil, ale my zdatně odolávali. V 10. minutě jsme si vypracovali první šanci zápasu. Ve 12. minutě po hezké akci Dastycha, Gondy a Klepala se Vojta Klepal dostal do vápna a hezkým zakončením přeloboval gólmana na zadní tyči,“ popisoval první gólový moment zápasu trenér čáslavské juniorky Radek Richard a pokračoval: „O pět minut déle mohlo být ještě veseleji, když Milan Vrána naskočil na rohový kop, ale bohužel hlavičkoval jenom do rukou gólmana,“ litoval.

„Domácí zahrávali spoustu standartních situací, které se nám podařilo ubránit a za to bych chtěl kluky pochválit! Ve 38. minutě jsme soupeři odskočili na dvoubrankový náskok, který zařídil Milan Čáp, když zakončoval osamocený před domácím gólmanem a nekompromisně poslal míč do sítě. Tři minuty na to vypálil krásnou ranou Vojta Klepal odražený míč, na který domácí gólman neměl nárok. Do kabiny jsme odcházeli s vedením 3:0,“ rekapituloval Richard.

„Druhý poločas začal pod taktovkou domácích hráčů. Zatlačili nás na naši polovinu a my odolávali tlaku domácích. I tak jsme obdrželi jednu branku, ale je důležité, že kluci po obdržené brance nepanikařili a podali stejně kvalitní výkon jako v prvním poločase. Ještě bych chtěl vyzdvihnout brankáře Vyhnánka, který chytil penaltu. Kluky chci pochválit za dobrý výkon, který musíme potvrdit v domácím utkání s Lysou nad Labem,“ uzavřel trenér čáslavské juniorky.

Branky: 76. Pánek – 12. a 41. Klepal, 38. Čáp.

Rozhodčí: Tvaroh – Kuba, Roth. Žluté karty: Schlosser, Mašek, Skuhravý – Lebduška, Richard. Diváků: 150.

Čelákovice: Schlosser – Mašek, Bílek, Jelínek, Kredba (23. Štrobl), Kovalov (33. Pánek), Filip (75. Janák), Kolovecký, Skuhravý, Dalekorej (82. Konečný), Haloun (46. Brabec). Trenér Radek Skuhravý.

Čáslav B: Vyhnánek - Čáp, Kubín, Špičák, Lebduška - Dastych, Klepal, Fišr, Novák, Gonda (78. Richard) – Vrána (78. Houfek). Trenér Radek Richard.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!