Související zápas

FK Čáslav
SK POLABAN NymburkČÁSLAV
3:0
so 15. 10. 2022 10:15 @ SA Veslák - tráva č. 1, I.A třída skupina B, 11. kolo
9_1630478642.jpg
555_20221017_123808.jpg

Juniorka Čáslavi na hřišti favorizovaného Nymburka neuspěla

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Nymburka. Ačkoliv hosté odehráli solidní první poločas, v tom druhém je domácí potrestali a zaslouženě brali všechny tři body.

Nymburk – Čáslav B 3:0 (1:0)

Úvodní čtvrthodinka patřila Čáslavi. Z tlaku ovšem hosté vytěžili pouze střelu do tyče v podání Nykodýma. Naopak na druhé straně domácí střelou zpoza vápna šli do vedení. Po chybě Špičáka zachránil hosty od dvoubrankového manka dobrým zákrokem Beran. Čáslavští měli další dvě šance na srovnání skóre. Nejprve střílel z dobré pozice do středu branky Dastych. V samotném závěru vyškrábl reflexivně brankář Plaček Dudlovo zakončení.

Ve druhém poločase přidali domácí po rychlých brejcích další dvě branky, a to rozhodlo o celkovém skóre.

„Odehráli jsme solidní první poločas. Bohužel jsme jej prohráli. Vypracovali jsme si šance. V prvních patnácti minutách jsme byli lepším týmem. Z první střely inkasujeme a naše hra pak již nebyla tak dobrá,“ uvedl trenér čáslavské juniorky Radek Richard.

„Do druhého poločasu vstoupíme hekticky. Uchýlili jsme se k nakopávání míčů. V naší hře byla spousta nepřesností. Měli jsme další dvě šance, ale z těch jsme nic nevytěžili. Vyvrcholením našeho výkonu byla červená karta pro brankáře,“ uzavřel.

Branky: 18. Hobík, 55. a 79. Novotný.

Rozhodčí: Brýdl – Budil, Nerad. Červená karta: 80. Beran. Žluté karty: Vacík, Wiehl, Kotek – Špičák. Diváků: 151.

Nymburk: Plaček – Drobný, Vacík (79. Vaníček), Wiehl (61. Bílek), Hobík (68. M. Novotný), Daněk, Hoffmann, Kotek, Hrdlička (61. Jarschel), Mejzr, R. Novotný. Trenér Lukáš Vlk.

Čáslav B: Beran – Kurka (61. Fišr), Špičák, Čáp, Lebduška (46. Mach) - Konyvka (84. Gonda), Schovanec, Klepal (84. Houfek), Nykodým (61. Novák), Dastych - Dudla. Trenér Radek Richard.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!