ČÁSLAVSK POLABAN Nymburk
ne 14. 5. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, I.A třída skupina B, 26. kolo
758_20230515_104514.jpg

Juniorka Čáslavi nastřílela Nymburku pět branek!

Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím stadionu přivítali celek z popředí tabulky – Polaban Nymburk. O osudu zápasu rozhodli domácí již v prvním poločase, kdy díky hattricku Adama Ronovského vedli již tři nula!

Čáslav B – Nymburk 5:1 (3:0)

„Jsem spokojený. Máme tři body, vyhráli jsme pět jedna,“ řekl po utkání trenér čáslavské juniorky Vratislav Junek. „Adam Ronovský dal hattrick, málem se to podařilo i Fandovi Konyvkovi, kteří nám pomohli z áčka a bylo to opět zase konečně znát. Konyvka v poslední době neodehrál ideální zápasy, hrál ale uvolněně, soupeře přehrával, mohl dát i více branek,“ konstatoval.

„Nymburk se mi ale moc líbil, podle mě jsme se utkali se soupeřem, který hrál nejlepší fotbal. Měli tam šikovné kluky na míči. Dostali dost branek, ale nehráli špatně. Za nás hrál dobře Havrda, mladý Spáčil sbíral zkušenosti. Jsem za to rád, máme třicet bodů a snad ještě něco posbíráme a budeme v klidu,“ uzavřel trenér čáslavské juniorky.

Branky: 10., 17. a 41. Ronovský, 66. a 76. Konyvka – 50. Kotek.

Rozhodčí: Petr – Zuskin, Remenec. Žluté karty: Novák, Klepal – Drobný, Kotek, Daňek. Diváků: 80.

Čáslav B: Vlček – Marek, Špičák (34. Kubín), Novák (46. Lebduška) - Konyvka, Dastych, Klepal, Mach, Spáčil - Havrda, Ronovský (66. Fišr). Trenér Vratislav Junek.

Nymburk: Holešovský – Herčík (37. Vaníček), Drobný, Jarschel (19. Daněk), Kotek (79. Svoboda), Hrdlička, Hoffmann (69. Kukla), Hobík (31. Vacík), Ruszó, Wiehl, R. Novotný. Trenér Martin Škarecký.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!