ČÁSLAVSK Úvaly
st 26. 4. 2023 17:30 @ Vodranty / tráva, I.A třída skupina B, 17. kolo
125_20240312_115337.jpg
726_20230427_095522.jpg

Juniorka Čáslavi obrovskými chybami darovala soupeři tři body

Vítězná série čáslavské rezervy se zadrhla, ba co víc, přišla i první jarní porážka. Smutné na tomto faktu je, že branky domácí bezzubému soupeři darovali jako na slavnostním podnose. Po remíze s Voticemi přišla další naprosto zbytečná ztráta!

Čáslav B – Úvaly 2:3 (0:2)

„Zápas to byl stejně jako v nědeěli opět o zcela rozdílných poločasech. V prvním poločase jsme neměli nic, prakticky jsme pořádně nevystřelili na branku,“ kroutil hlavou trenér čáslavské rezervy Vratislav Junek a navázal: „Soupeři jsme navíc dokázali připravit šance, které by sám nevymyslel a do kabin jsme šli za stavu 0:2,“ zlobil se.

Čáslavští vyběhli do druhého dějství v pozměněné sestavě: „Změnili jsme rozestavení a vystřídali dva hráče. Druhá půlka byla jednoznačná. Úvaly se v podstatě nedostaly přes půlku a často ani z vápna. Bohužel při rozehře náš stoper, aniž by byl pod tlakem, nahraje útočníkovi přímo před bránu, který lehce skóroval. Takže výsledek byl v tu chvíli 0:3,“ říkal nevěřícně.

„Soupeře jsme tlačili a snížili na dva tři, víc už jsme ale nedokázali. Do plné obrany bylo pro nás velmi složité hrát. O body jsme se připravili vlastními chybami,“ dodal.

Branky: 68. Klepal, 70. Špičák - 11. Schovanec, 45. Urban, 58. Hološko.

Čáslav B: Kubát – Marek, Kubín, Špičák, Lebduška (46. Spáčil) - Novák (46. Dastych), Klepal, Mach, Konyvka, Tuzar - Vrána.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!