ČÁSLAVSK Slovan Poděbrady
st 28. 9. 2022 16:30 @ Viktorie Sedlec, I.A třída skupina B, 1. kolo
125_20240312_115337.jpg
524_20220930_151743.jpg

Juniorka Čáslavi přišla o vítězství brankou v samotném závěru utkání!

Kutná Hora/Sedlec – Fotbalisté čáslavské juniorky v domácím azylu v hřišti Viktorie Sedlec sehráli další utkání I. A třídy sk. B. Ačkoliv Čáslav v utkání dvakrát vedla o dvě branky, o vítězství přišla v samotném závěru utkání.

Čáslav B – Slovan Poděbrady 3:3 (2:0)

„Je to škoda. Máme ve druhém poločase jinak pracovat,“ řekl po utkání asistent trenéra čáslavské juniorky Marek Lebduška: „Měli jsme řadu situací dva na jednoho, tři na dva. Ještě to vedou hráči, kteří mají rychlostní předpoklady a umí to. Ukazují to v tréninku, ale v zápase to nepřijde,“ mrzelo jej.

„Poté máme pasáž, kdy můžeme dostat čtyři branky. Z poslední střely inkasujeme. Místo toho abychom vystoupili, tak zalezeme a inkasujeme. V takovéto sestavě je to pro nás obrovská ztráta,“ kroutil hlavou.

„Chtěl bych touto cestou ještě poděkovat klubu Viktoria Sedlec, který nám připravil skvělé podmínky pro mistrovský zápas,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 32. Vilím, 43. a 54. Ronovský – 50. Horák, 84. a 92. Mišák.

Rozhodčí: Trumpus – Hoffmann, Pechar. Žluté karty: Bašek. Diváků: 60.

Čáslav B: Barták – Kurka (46. Havrda), Čáp, Kubín, Nykodým – Chábera (68. Gonda), Junek, Klepal (46. Novák), Vilím – Bašek (81. Lebduška) – Ronovský (61. Tůma). Trenér Marek Lebduška.

Slovan Poděbrady: Hadvičák – Borovička, Říha, Mišák, Šťastný, Riesz (29. Pacovský), Horák, Hran, Ber, Švára, Lovětínský (73. Bulíř). Trenér Libor Pala.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!

ZÁZNAM ZDE!