ČÁSLAVSK Slovan Poděbrady
ne 27. 8. 2023 17:00 @ FK Čáslav - tráva č.1, 1.A třída sk. B muži, 4. kolo
147_20240430_091055.jpg
858_20230828_093051.jpg

Juniorka Čáslavi prohrála i třetí utkání sezóny

Fotbalisté čáslavské rezervy nevstoupili do nové sezóny I. A třídy sk. B tou správnou nohou. V každém ze tří utkání prohráli, navíc naposledy na domácí půdě se Slovanem Poděbrady vysoko 0:5.

Čáslav B – Slovan Poděbrady 0:5 (0:3)

„Moc se k tomu říct nedá. Po čtyřiceti vteřinách si necháme dát hloupý gól. Poločas je pak tři nula pro soupeře,“ hlesl po utkání čáslavské rezervy Vratislav Junek a pokračoval: „V zadních řadách jsme trapní, nemáme dobře fungující obrannou hru. Chybí nám stopeři. V tomto zápase jsme tam dali Havrdu, také to nebyl jeho zápas. To samé u brankáře, který má podle mě podíl na třech brankách. Nemáme obranu, dostáváme moc branek. Nevím, co s tím dělat, protože moc možností nemám. Mohli jsme dostat daleko více branek, to tam Beran ještě reflexivně další tří branky chytil,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 1. vlastní, 18., 34. a 58. Kafka, 72. Kořínek.

Rozhodčí: Čermoch – Nerad, Brýl. Žluté karty: Bašek – Kafka, Borovička. Diváků: 100.

Čáslav B: Beran – Marek, Resl, Havrda, Kurka – Havelka (46. Para), Fišr, Junek, Gonda (61. Novák) – Bašek, Tůma. Trenér Vratislav Junek.

Slovan Poděbrady: Hadvičák – Kafka, Borovička, Bernard, Kořínek, Říha, Šťastný (70. Šulc), Saulich, Zeman, Švára (70. Havrda), Kaiser. Trenér Jan Sekera.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!