80_20230927_094341.jpg
651_20230227_085838.jpg

Juniorka nasázela Světlé nad Sázavou šest branek!

Fotbalisté čáslavské juniorky ve druhém přípravném střetnutí přehráli na umělé trávě v Chotěboři celek Světlé nad Sázavou. Účastníkovi I. A třídy kraje Vysočina nasázeli čáslavští mladíci půltucet branek!

Čáslav B - Světlá n/S 6:1 (3:0)

„Utkání se Světlou bylo v podstatě druhé utkání v letošní zimní přípravě. Bylo to rozhodně snazší než první zimní zápas proti Holicím, které jsme prohráli,“ konstatoval trenér čáslavské juniorky Vratislav Junek a navázal: „Tentokrát jsme po celou dobu hru ovládali a k ničemu jsme soupeře téměř nepustili. Výsledek tomu tentokrát i jasně napovídá a popravdě šest gólů, vzhledem k šancím, je málo,“ uvedl.

„Bohužel nemáme dostatek hráčů a jsme nuceni si hráče půjčit i z A týmu. Tentokrát jsme měli tři hráče do pole a brankáře,“ připomněl Junek a navázal: „Stejně jako proti Holicím se velmi dařilo Vilímovi, který dal dva góly na další dva krásně nahrál. Škoda, že z časových důvodů nemůže moct trénovat s áčkem, protože jinak na divizi určitě má,“ všiml si trenér čáslavské rezervy.

„Bylo by ale nespravedlivé mluvit jen o jednom hráči. Kurka, Dastych, Špičák, Gonda, ti rozhodně nehráli o nic hůře a ostatní taktéž. Snad se nám uzdraví ostatní hráči, co jsou zranění, abychom měli i lavičku, protože zatím jezdíme v jedenácti lidech,“ uzavřel čáslavský trenér.

Branky Čáslavi B: 2 Vilím, 2 Kurka, Vrána, Novák.

Čáslav B: Vyhnánek (46. Beran) - Kubín, Špičák, Lebduška - Kurka, Fišr, Dastych, Gonda, Novák - Vilím, Vrána( 46. Kotrba). Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!