SK ÚvalyČÁSLAV
ne 1. 10. 2023 16:00 @ Úvaly, 1.A třída sk. B muži, 9. kolo
944_20231002_104422.jpg

Juniorka odjela na zápas v jedenácti lidech, dohrávala v oslabení

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na hřiště SK Úvaly. Hosté neodehráli špatný zápas, ale na body to ani tentokrát nestačilo.

Úvaly – Čáslav B 2:1 (2:0)

„Jsem na sebe naštvaný. Podcenil jsem situaci. Kvůli zranění dorostenců jsme neměli hráče, řešil jsem to pozdě,“ řekl po utkání trenér juniorky Vratislav Junek.

„Hráli jsme jen v jedenácti lidech. Navíc jsme od třicáté minuty hráli o jednoho hráče méně, protože se zranil Gonda a musel do nemocnice. Kluci podali ale fantastický výkon, když takhle budeme pokračovat, tak body přijdou. V oslabení jsme byli lepším týmem. Bohužel nás i rozhodčí obral o regulérní gól. Zápas byl ale z naší strany dobrý,“ uzavřel.

Branky: 6. Hološko, 45. Kovalov – 49. Klepal.

Čáslav B: Beran – Para, Lebduška, Schovanec, Novák, Gonda, Havrda, Dastych, Klepal, Tůma, Fišr. Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!