ČÁSLAVSK Slovan Poděbrady
125_20240312_115337.jpg
522_20220927_103913.jpg

Juniorka sehraje mistrovské utkání na hřišti TJ Viktoria Sedlec

Fotbalisté čáslavské juniorky ve středu 28. září nastoupí k dalším mistrovskému utkání I. A třídy. Současný stav hracích ploch v Čáslavi ovšem není způsobilý ke hře, a tak vedení klubu muselo narychlo reagovat a zajistit náhradní hřiště. Zápas se Slovanem Poděbrady se tak odehraje na hřišti TJ Viktoria Sedlec od 16:30 hodin.

„Po deštivých dnech máme v Čáslavi obě travnatá hřiště v dezolátním stavu. Již čtrnáct dní celý klub prakticky trénuje na omezeném prostoru na umělé trávě. Tu však nemůžeme využít k mistrovským zápasům velkého fotbalu, což je pro nás obrovská komplikace. Navíc se nám v neděli nedohrál zápas a-týmu, rezerva má již také odložen zápas s Lysou nad Labem,“ konstatoval sekretář klubu Radek Zoufalý a navázal: „Narychlo jsme se tak dohodli s klubem v Kutné Hoře Sedleci, za což jsme rádi. Béčko tak zítra vyběhne v provizorním domácím prostředí,“ uvedl.

V Čáslavi navíc musí řešit i víkendový program mládežnických týmů: „Jednáme s kluby v okolí. Pro nás je to ale nemilá situace. Musíme navíc platit za pronájmy dalšich hracích ploch, zabezpečit pořadatelskou službu mimo Čáslav. Není to příjemná situace, ale musíme se s ní jako klub vypořádat,“ uzavřel.

Utkání Čáslav B – Slovan Poděbrady se uskuteční ve středu 28. září od 16:30 na hřišti TJ Viktoria Sedlec. Adresa náhradního hřiště: Na Chmelnici 212, Sedlec, 284 03 Kutná Hora.