9_1630478642.jpg
106_20211019_094631.jpg

K přetahované o míč ve Vrdech patřily i penaltové jesle

S hodně snaživým soupeřem a s hřištěm malých rozměrů se nedokázala vypořádat čáslavská starší přípravka ve středu 13. října v pohárovém klání ve Vrdech. Výsledkem tak byla alespoň 'upachtěná' remíza, avšak po značně nepovedeném výkonu celého týmu.

TJ Slavoj Vrdy – FK Čáslav A 2:2 (1:1)

Čáslavští hráči jako by zapomněli své fotbalové umění ve vyhřáté kabině. Nebyli schopní si dát dvě přesné přihrávky za sebou, většinu akcí cpali středem hřiště, dost šetřili pohybem a nijak slavné nebylo ani střelecké zakončení. Měli sice v nohách třetí utkání ve čtyřech dnech, ovšem tentokrát zůstali hodně za svými možnostmi.

„Spíš než fotbal mi to připomínalo přetahovanou o míč. Jen s tím rozdílem, že soupeř do toho dal víc zápalu a bojovnosti. Je sice pravda, že rozměry hřiště byly spíš pro utkání mladších přípravek, ale i tak se nemůžu zbavit dojmu, že bychom si s tímhle už měli umět poradit,“ podotkl čáslavský trenér Luboš Hájek.

Rozpoložení hostujícího celku ve Vrdech dokumentovaly i nevyužité šance v závěru zápasu. Víceméně otázkou štěstí předtím bylo vyrovnání na 2:2, kdy T. Pekhart nasadil z pokutového kopu jesle domácímu brankáři.

V okresním poháru starších přípravek si čáslavské áčko zatím připsalo po jedné výhře, remíze a prohře. Soutěž se bude dohrávat na jaře.

Fotogalerii z utkání naleznete zde!

Branky a asistence Čáslavi: D. Lebeda (J. Šouba) - 1:1, T. Pekhart (pokutový kop) - 2:2. Rozhodčí: M. Matz. Hrací doba: 2x 25 minut.

Čáslav A: J. Šouba - P. Zelený, Š. Mariani, J. Paula, T. Jeřicha, O. Rek. Průběžně střídali: L. Hájková, D. Zámečník, M. Černý, T. Pekhart, D. Lebeda, F. Babák, P. Havránek, L. Jelínek, T. Klapal. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Tupadly - Uhlířské Janovice 0:22, Čáslav B - Kutná Hora 9:12.