125_20240312_115337.jpg
794_20230612_122026.jpg

Klubová rozlučka se sezónou startuje v sobotu 17. června odpoledne

FK Čáslav nachystal pro své členy na sobotu 17. června společnou celoklubovou rozlučku s fotbalovou sezónu. Součástí programu je jak sportovní vyžití v podobě turnaje generací, kdy se proti sobě postaví týmy složené z hráčů od kategorie U12 až po dospělé, tak kulturní zábava v podání kapely KH BAND, která zpříjemní večerní společenské posezení. Součástí akce bude i vyhlášení top hráčů klubu v uplynulé sezóně 2022/23.

Sportovní zápolení

Sportovní klání je určeno pro hráče kategorií U12, U13, U14, U15, U17, U19, MUŽI a dívky. Sraz hráčů je ve 13:30 hod. na hlavním stadionu. Nutné si sebou donést tréninkové oblečení, kopačky … Následně rozřadíme hráče a hráčky do jednotlivých týmů a vrhneme se do sportovního zápolení. Start turnaje je naplánován na 14 hodin! Bližší informace a nominace na TURNAJ GENERACÍ zajistí trenéři jednotlivých týmů.

Ocenění top hráčů

Po skončení turnaje dojde na vyhlášení výsledků, předání cen. Následně oceníme i top hráče jednotlivých týmů za sezónu 2022/23.

Taneční zábava

Vrcholem celého dne bude taneční zábava, kdy se o produkci postará kapela KH BAND. K produkci a tanci využijeme prostor před restaurací. Během celého dne nebude chybět bohatý výběr z občerstvení.

Potkejme se navzájem

Smyslem celé akce je společensko-sportovní setkání členů a přátel klubu. Přijďte se potkat, prodiskutovat uplynulou sezónu, pobavit se … Těšíme se na Vaši účast!