MFK TrutnovČÁSLAV
16:3
ne 10. 3. 2024 11:30 @ Trutnov / UMT, ČDŽ U 13 C, 17. kolo

Kluci se ukázali jako bojovníci!

Začala nám jarní soutěžní část sezóny, a i když se výsledkově zápas úplně nepovedl, ukázali mi kluci charakter bojovníků!

Trutnov – Čáslav 16:3

Do prvního poločasu vstoupili tak vlažně, že po pěti minutách jsme prohrávali 3:0 a ve 20. minutě už 6:0. Nedělejme z toho horor, soupeř hrál ve vysokém tempu, vysoko napadal a hrál výborně 1:1. No a na druhou stranu naši borci tohle velké tempo nezachytili a dělali obrovské chyby, které jsem už dlouho u nás neviděl v takovém množství.

Co je ale mnohem důležitější, tak to jak se kluci sami po 20. minutách na hřišti nevzdali, bojovali, zvýšili soustředěnost a několika povedenými akcemi se dostali do tempa. To pokračovalo i ve 2/3, kde jsme pravidelně soupeře tlačili před branou, napadali ho po ztrátě míče a tyto míče získávali zpět a opět znovu tlačili. Trutnovští kluci najednou museli míče odkopávat daleko od brány. Z této aktivity byly pouze dvě vstřelené branky, šancí minimálně na 10!

3/3 byla ve znamení zběsilé hry od branky k brance! Bylo vidět spoustu krásných kombinací i individuálních průniku. Z naší strany chyběla třešnička na dortu v podobě vstřelených branek a na druhé straně jsme dostali několik velmi vtipných gólů.