9_1630478642.jpg
1082_20240207_113814.jpg

Kombinovaná sestava juniorky podlehla Paběnic

Fotbalisté čáslavské juniorky mají za sebou první zápasový test. Ve značně kombinované sestavě podlehli soupeři z Paběnic.

Čáslav B – Paběnice 1:3

Trenér čáslavského béčka Vratislav Junek si odehrání utkání pochvaloval: „Zápas účel splnil. Tempo utkání vcelku mělo, chvílemi to nevypadalo špatně. Paběnice hrály na brejky, my jsme drželi míč a kombinovali,“ uvedl Junek a pokračoval: „Postupem času naše hra upadala. Je strašně vidět deficit fyzické kondice u mnoha hráčů. Výsledek není důležitý. Musíme si ale sednout s hráči, protože musíme přidat v tréninkové docházce,“ uzavřel trenér čáslavské rezervy.

„Šlo o první přátelské utkání, hlavně jsme si chtěli zahrát a zaběhat,“ upozornil paběnický trenér Jaroslav Vlach. „Zápas svůj účel splnil, měl i slušné parametry. Na hru se dalo koukat, myslím, že tam byly i hezké akce,“ poznamenal a pokračoval: „Jsem rád, že se nikdo nezranil, že jsme se sešli v dobrém počtu a mohli prostřídat. Za mě jsme spokojení a doufám, že takto budeme pokračovat.“ Paběničtí brankáři měli v sobotu pracovní povinnosti, a tak vypomohl Miroslav Potměšil z Tupadel.

Čáslav B: Beránek – Junek st., Havrda, Vrána, Tůma, Kubín, Klepal, Zoufalý, Dastych, Lebduška, Fišr, Kotrba, Grulich. Trenér Vratislav Junek st.

Paběnice: Potměšil – Čáp, Váňa, Březina, Carda – Dom. Mužátko, Zadina, Jenčík, Šindelář, Kracík – Jak. Špičák. Střídali Klepač, Blahník, Sochr, Richard, Horváth. Trenér Jaroslav Vlach.

Zdroj: www.svoboda.info

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!