FK PŠOVKA MĚLNÍKČÁSLAV
so 6. 4. 2024 16:30 @ Pšovka Mělník, 1.A třída sk. B muži, 21. kolo
1155_20240408_094135.jpg

Kouč Junek bere bod jako ztrátu, jeho tým nevyužil dlouhou přesilovku

Bod zvenku je sice dobrý, trenér čáslavského béčka Vratislav Junek jej ale bere jako ztrátu. Jeho tým hrál bez branek v dalším zápase I.A třídy na půdě mělnické Pšovky a to hrál padesát minut proti deseti. „Beru to jako ztrátu,“ podotkl kouč hostujícího mužstva. Potěšila ho alespoň druhá nula vzadu.

Pšovka Mělník – Čáslav B 0:0

„Na tento zápas bych raději zapomněl. Nedařilo se nám kombinačně, byli jsme nepřesní, pomalí, bez pohybu. Soupeř nám nabídl výhodu v podobě vyloučení, takže jsme tak padesát minut hráli v početní výhodě a nedokázali jsme nic,“ litoval trenér čáslavské rezervy Vratislav Junek. „Druhý zápas bez obdržené branky je sice pozitivní, ale že nejsme schopni dát gól, je mnohem horší poznatek. S tím nelze vyhrát. Bod zvenku je obecně bráno jako úspěch, nikoliv však proti soupeři, který hraje o hráče méně. Takže to beru jako ztrátu,“ uzavřel hodnocení Junek.

ČK: 40. Šára (Mělník).

Čáslav B: Usenko – Lebduška, Peca, Novák, Dastych, Gonda (65. Roček), Fišr (65. Tůma), Havrda, Čuchal, Mach, Vilím. Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!

Zdroj textu: KH Deník, Vladimír Malinovský.