140_20240403_122320.jpg
767_20230524_135013.jpg

Krajská soutěž starších přípravek

Další krajský turnaj se konal 20.5. ve Vlašimi. Konečně bylo hezké počasí, ale Čáslavi nejspíš toto sluníčko vůbec nepomohlo. Na turnaji U11 uhrála dvě remízy, prohru a výhru.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „I když jsme měli téměř jiný tým, tak jsme navázali na první poločas včerejšího zápasu s Vrdy. První zápas jsme prospali a museli jsme dohánět. Bohužel, tak vypadal i druhý zápas s Vlašimí, kdy na nás Vlašim nastoupila a my jsme většinu času jen bránili.“

Třetí zápas s Benešovem byl vrchol našeho výkonu, kdy kluci dělali všechno opačně než jsem řekl. Místo toho, abychom byli blízko u soupeře, tak jsme jim nechávali tolik prostoru kolik jen chtěli. Mohli jsme být rádi, že jsme dostali jen čtyři branky. Nevím čím to bylo… První hezký den, sluníčko, opravdu netuším. Po tomto zápase přišla malá sprcha v kabině o tom, že to takhle dál nejde.“

Poslední zápas proti Kutné Hoře byl mnohem lepší, ale k dokonalosti to mělo daleko i když kluci vyhráli. Na výkon z tohoto turnaje musíme rychle zapomenout a navázat na výkony z jiných zápasů.“

Sestava: Horáček, Pavelka, Váňa, Smutný, Feierfeil, Hortenský, Vančura, Junek, Šimek.

Výsledky:

Čáslav – Český Brod 3:3