Malín/HlízovČÁSLAV
ne 25. 9. 2022 14:00 @ Malín, MLADŠÍ ŽÁCI, 8. kolo
532_20221006_133058.jpg

Kvalitní výkon s Malínem

K druhému utkání okresu mladších žáku vyjela čáslavská U11 do Malína. Domácí byli bez zisku bodu, a tak byl úkol jasně daný, a to vyhrát. Čáslav měla od začátku tlak a soupeře pouštěla jen do ojedinělých brejků. Z těch soupeř gól nevstřelil, a tak si čáslavští odvezli z Malína nejen tři body, ale i čisté konto.

Malín/Hlízov - Čáslav 0:6 (0:4)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Po včerejším turnaji jsem se bál, aby nepřišel podobný výkon, ale nejspíše byl včera jen špatný den. Dnešní zápas vypadal úplně jinak. Už od začátku bylo vidět, že chtějí všichni vyhrát. Byla tam chuť hrát, mělo to náboj. Opravdu se mi to líbilo. Samozřejmě že tam byli chyby, ale i to k fotbalu patří.“

„Hned od začátku jsme si vytvořili tlak a snažili se vstřelit branku. To se nám nejdříve moc nedařilo, ale v 18. minutě se to zlomilo a konečně nám to tam začalo padat. Soupeř měl šance pouze z brejků, na které si budeme muset dávat pozor. Brejky nám momentálně dělají největší potíže, a tak na tom určitě zapracujeme. Líbilo se mi, že už jsem na sebe začali mluvit, sice jen trochu, ale kluci začínají přicházet na to, že si tím ušetří mnoho starostí a usnadní si hru.“

„Nebudu chválit jmenovitě, protože si myslím, že tento zápas odmakali všichni na 110 % od brankáře počínaje přes zálohu, útok až po střídající hráče. Za předvedený výkon děkuji a doufám, že v tom kluci budou pokračovat. Tento týden bude náročný, ale věřím, že to zvládneme!“

Sestava: Horáček – Šafařík, Smutný, Mikanová – Feierfeil, Vilímek, Váňa, Vobořil – Penc, Zápařka.

Branky: 2x Zápařka, 2x Vilímek, Váňa, Feierfeil