FK Uhl. JanoviceČÁSLAV
6:3
ne 12. 11. 2023 14:00 @ Uhl. Janovice, "KOLI" OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 4. kolo

Lídr tabulky nakonec skóre otočil

V posledním utkání okresního přeboru mladších žáků jsme zajížděli na horkou půdu prvního týmu do Uhlířských Janovic, který suverénně prozatím vévodí soutěži.

Uhlířské Janovice – FK Čáslav 6:3 (1:3)

Hodnocení trenéra:
„Vzhledem k tomu, že všichni hráči Janovic byli starší a urostlejší, tak jsme měli obavy, aby se naši hráči nebáli soubojů a hráli naplno. To se naštěstí nenaplnilo a vstup do utkání se nám vyvedl, když již ve 3. minutě po hezké akci šel Feri sám na bránu a lobem překonal brankáře. Domácí na to stihli v 10. minutě zareagovat a vyrovnat na 1:1. Nicméně první půle byla v naší režii a k pohlednému fotbalu se nám podařilo vstřelit ještě dvě branky.
Ve druhé půli na nás domácí celek nastoupil hned od první minuty a během šesti minut v druhém poločase se jim podařilo skóre obrátit. My jsme přestali pracovat tak, jak bychom měli a zároveň se nám přestalo dařit. I přes to, že utkání pro nás skončilo prohrou, tak musím kluky pochválit za předvedený výkon a myslím, že i fanoušci byli spokojení.
S čímž bohužel nejsem spokojený je chování domácích fanoušků, kteří se pravděpodobně nechali zmást a mysleli, že „fandí“ na utkání dospělého týmu. Více to asi raději komentovat nebudu."
Branky: Feri, 2x Hortenský M.

Sestava: Vacek, Becévu, Spěvák, Vondráček, Dudych, Čertek, Feri, Rejthárek, Roubíček, Hortenský D., Hortenský M., Pulkert, Junek, Feierfeil.