49_20210915_100418.png

Mladší dorostenci nestačili na Slavoj Vyšehrad

Hráči mladšího dorostu po bezbrankovém poločase nakonec v Praze neuspěli. Domácímu Vyšehradu podlehli o dvě branky.

FK Slavoj Vyšehrad B – FK Čáslav 2:0 (0:0)

Jak viděli utkání trenéři Adam Ronovský a Marek Lebduška? „Do zápasu jsme stejně jako v minulém utkání vstoupili aktivně a soupeře nástupem překvapili. Vytvořili jsme si několik zajímavých příležitostí, které jsme bohužel nedokázali dobře vyřešit a naši snahu proměnit ve vedoucí branku. Ke konci poločasu poprvé zahrozil i soupeř, ale střelu domácího útočníka dokázal Málek vyrazit na tyč,“ popisovali.

„Ve druhé půli jsme si dokázali vytvořit ještě pár šancí, bohužel jsme je opět nedokázali využít. Soupeř o polovině prostřídal a vystřídaní hráči nám celý poločas dělali problémy svou rychlostí,“ podotkli trenéři mladšího dorostu.

„Druhý poločas se hrálo vyrovnané bojovné utkání. Soupeř se dostal do vedení v 74. minutě po dobré práci útočníka, kdy se obtočil kolem Staňka a poté akrobaticky zakončil. Ke konci zápasu už jsme všechny síly vrhli do útoky a bohužel jsme v 90. minutě inkasovali na 2:0,“ rekapitulovali.

„Kluky musíme i přes prohru za výkon pochválit, protože zápas odmakali a až do poslední minuty sahali po remíze, kterou si za odhodlaný a bojovný výkon určitě zasloužili, ale je třeba uznat kvalitu soupeře, zvláště v útočné fázi, protože z některých jejich šancí jsme neinkasovali jen díky brankové konstrukci. Na první výhru v sezóně tedy stále čekáme, ale pokud na tento výkon navážeme a přidáme kvalitu v řešení útočných akcích, tak věřím, že už nebudeme čekat dlouho,“ uzavřeli Ronovský s Lebduškou.

Čáslav: Málek Matyáš - Šusta, Roubíček, Staněk, Vocl (88. Břinčil) - Grulich (82. Matz) - Spáčil, Málek Lukáš, Varga (46. Ondráček) - Hybler (88. Vondra), Roček (71. Houfek). Trenéři Marek Lebduška, Adam Ronovský.