ČÁSLAVKOLÍN
0:2(0:1)
so 23. 4. 2022 12:15 @ Atletické hřiště, Čáslav, ČDD U 17 C, 22. kolo

Mladší dorostenci prohráli derby s Kolínem

Divizní derby s nejbližším soupeřem v soutěži domácí nezastihlo v ideálním rozpoložení a po mdlém výkonu prohráli 0:2. Celé utkání se neslo v bojovném duchu, s čímž se lépe popasovali hosté, v o obou poločasech vstřelili po jedné brance, a proto vyhráli.

FK Čáslav - FK Sparta Kolín 0:2 (0:1)

Hodnocení trenérů: „V prvním poločase jsem opět nepodali dobrý výkon, hráči byli kvůli okolnostem předchozího zápasu myšlenkami asi jinde a vůbec se nesoustředili na své utkání. Zbytečně ztráceli balony, naivně se zbavovali zodpovědnosti odkopy z prvního dotyku, prohrávali osobní souboje a nechávali hostující útočníky lacině procházet do pokutového území. Byla jen otázka, kdy soupeř nějakou ze svých příležitostí využije, to se naštěstí pro nás stalo pouze jedinkrát, a tak jsme utkání mohli v druhém poločase zvrátit na naši stranu.

Výkon v druhém poločase už byl trošku odhodlanější, ale příležitostí ke skórování jsme si ani tak, kromě několika rohových kopů, nepřipravili. Soupeř zvýšil své vedení z rychlého protiútoku, když už jsme všechny své síly soustředili na útočení. Fotbalový pánbůh byl toto odpoledne spravedlivý, protože jsem si za tento výkon žádný bod nezasloužili.”

Čáslav: Málek M. - Šusta, Roubíček (73. Matz), Ondráček, Vocl - Varga (45. Málek L.), Grulich, Spáčil, Švanda (61. Novák) - Hybler, Roček. Trenéři: Lebduška, Ronovský