140_20240403_122320.jpg
349_20220524_165020.jpg

Mladší přípravka odehrála turnaj v Chotusicích

K dalšímu turnaji se mladší přípravka vydala do nedalekých Chotusic, kde se kromě domácích utkala s týmem Malína a týmem Čáslavi, který příštím rokem přejde do starší kategorie.

Každý zápas bylů na turnaji jiný. Proti Malínu jsme byli výrazně fotbalovější, kluci dali spoustu pěkných branek po povedených kličkách.

S domácími se hrál hodně vyrovnaný zápas. Tam je potřeba vyzdvihnout hru našich brankářů, kteří díky svému vysokému postavení získali mnoho míčů a ukázali klukům, že hrát s brankářem vysoko má své výhody.

Poslední zápas proti starším kamarádům byl hlavně ve znamení toho, že si kluci zkoušeli, jak si poradit se soupeřem, který je vyšší, silnější a rychlejší.

Přesto měly všechny zápas jedno společné – naši hráči se proti svým soupeřům prosazují díky svým naučeným dovednostem, které zkoušíme na tréninku a které pak také zdokonalují doma.