125_20240312_115337.jpg
673_20230323_093935.jpg

Mladší přípravka se utkala s Vlašimí a Benešovem

Nezvykle náročný víkendový program zahájila mladší přípravka v sobotu dopoledne turnajem na umělé trávě ve Vlašimi. Hráči ročníku 2015 se zde utkali s domácí Vlašimí a dvěma celky Benešova. Dvě hodiny trvající, téměř nepřerušená hra, hráče natolik pohltila, že bylo velmi obtížné dostat je pryč ze hřiště. Závěr si hráči zpestřili penaltovým rozstřelem, ve kterém se klukům také dařilo, a odjížděli tak z Vlašimi s pocitem vítězství a úsměvem na tvářích.

Hodnocení trenéra:

Kluci dnes byli úspěšní v situacích jeden na jednoho a zpočátku se prosazovali převážně individuálně. I proto jsem od nich v posledních dvou zápasech vyžadoval větší snahu o kombinační hru. Ačkoliv jsme v tomto směru udělali oproti podzimu patrný pokrok, máme ještě na čem pracovat. Ale i tak převládá spokojenost, kluků bylo dnes plné hřiště a fotbalem se vyloženě bavili. K prvnímu utkání za FK Čáslav nastoupil hráč Tupadel Sebastián Kruml, který s námi necelé dva měsíce trénuje. Během turnaje zaznamenal několik hezkých branek a špatně si nevedl ani na pozici brankáře. Do kolektivu se začlenil velmi rychle a s hráči si rozumí, jak na hřišti, tak i mimo něj.

Čáslav: M. Vančura, J. Franc, M. Špičák, D. Krycner, S. Kruml, M. Výborný, F. Končel, J. Drahorád.