125_20240312_115337.jpg
203_20220215_105720.jpg

Mladší žáci zaspali první třetinu a ztrátu již nedohnali

V neděli dopoledne na hřišti v Čáslavi poměřili své síly hráči kategorie U13 se soupeřem z Vysokého Mýta.

FK Čáslav – SK Vysoké Mýto 1:4 (0:3, 0:0, 1:1)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka:Potýkáme se stále s karanténou a nemocemi. Každou chvíli na tréninku někdo chybí. Na středečním tréninku se sešlo kluků více a doufám, že už to tak bude nadále.“

Kluci měli špatný vstup do utkání. Chybělo tam úplně všechno – důraz, přesnost, bojovnost. Budeme muset změnit rozcvičku, aby kluci byli více připravení do zápasu vlétnout hned od první minuty.  V první třetině jsme dostali tři branky. Golman Bednář minimálně dalších pět šancí chytil. O přestávce jsme si s klukama řekli, co je potřeba zlepšit a ve druhé třetině to vypadlo jako by nastoupil úplně jiný tým. Kluci najednou začali bojovat, nedali soupeři nic zadarmo a do ničeho ho nepustili. Naopak jsme mohli skórovat my, ale nevyřešili jsme situaci 3 na 1 ani dva samostatné úniky. V zakončení nám chybělo trochu toho štěstíčka.“

Třetí třetinu se hra již vyrovnala a bylo vidět, že nám i soupeři docházejí síly. Nakonec padly ještě dva góly, a to na každé straně jeden.“

Kluky bych chtěl pochválit za druhou třetinu, protože pokud takhle budou makat každý zápas, věřím tomu, že se náš výkon bude neustále zlepšovat. Teď je hlavní navázat na výkon ze druhé třetiny. Děkuji klukům z U12, že nám přišli pomoci a zápas odmakali!“

Čáslav: Bednář – Vavřina, Zavadil, M. Rališ – Vedral, Lhoták, Šveřepa, T. Rališ, Neuman – Ozank, Jandák. Trenéři Pavlík, Vondra.

Fotogalerii z utkání naleznete zde!