9_1630478642.jpg
48_20210915_095426.jpg

Mužátko má střeleckou formu! Hattrickem sestřelil Vyšehrad

V dalším kole divize staršího dorostu zavítali fotbalisté Čáslavi do Prahy. Na hřišti s umělou trávou si poradili s domácím Slavojem Vyšehrad vysoko 6:2!

FK Slavoj Vyšehrad - FK Čáslav 2:6 (1:1)

„Naše v utkání v poslední době se dost podobají. V poli se hraje vyrovnané utkání, ale kluci umí přidat tu důležitou část, tj. produktivitu a kvalitní hru v pokutovém území, kde se utkání rozhodují. A to na obou stranách hřiště,“ podotkl trenér Čáslavi Jan Spáčil a navázal: „Důležité také je, že každý pochopil svou roli na hřišti a kluci hrají velmi disciplinovaně a odpovědně. Na Vyšehradě, zejména ve druhém poločase, kluci ukázali i velkou produktivitu, možná by někdo mohl i říci, že jsme měli „kliku“, já ale říkám, že všechny branky padly po akcích s využitím herních principů, na kterých s kluky tvrdě makáme v tréninku, takže tomu štěstíčku jdeme i dost naproti,“ řekl.

„Určitě jsme rádi, že se daří a sbíráme body, které řádně slavíme, nicméně zůstáváme nohama na zemi a poctivě se připravíme na utkání s Pragovkou,“ uzavřel Jan Spáčil.

Branky: 3x Mužátko, Varga, Kotrba, Hybler.

Čáslav: Havlík - Šranko, Lanc, Novák (67. Zoul), Špičák, Hájek (78. Hybler), Mužátko, Klepáč (32. Varga, 78. Kotrba), Vondra, Kubín, Houfek. Trenér Jan Spáčil.