125_20240312_115337.jpg
140_20240403_122320.jpg
698_20230411_134109.jpg

Na mezikrajské minilize sehráli vyrovnaná utkání

Druhé kolo mezikrajské miniligy mladších přípravek se odehrálo minulý týden v sobotu na přírodním trávníku v Pečkách. Celkem se utkalo šest týmů, včetně domácího celku AFK Pečky. Dále: SK Sparta Kolín, FK Pardubice, SK Lázně Bohdaneč, SK Český Brod a mladší přípravka FK Čáslav U8.

I přes aprílové počasí, byly podmínky pro fotbalový turnaj dobré. Naši svěřenci odehráli velmi vyrovnaná utkání, o jejichž vítězi rozhodoval každý gól. Čtyři z pěti zápasů skončily rozdílem jediné branky.

V prvním zápase se soupeřem z Kolína jsme prohráli o jednu branku. Ve druhém zápase jsme dokázali zvítězit nad domácími Pečkami. Třetí a čtvrtý zápas jsme opět vyhráli, když jsme v obou utkáních porazili soupeře těsně s rozdílem jedné branky - nejprve SK Český Brod a poté SK Lázně Bohdaneč. V posledním zápase jsme hráli s Pardubicemi, kde jsme měli více brankových příležitostí, avšak smolně jsme prohráli, opět o jednu branku.

Hodnocení trenéra:

Z výkony na turnaji jsem spokojený. Kluci ukázali snahu a dokázali sehrát velmi vyrovnaná utkání. Celkově byl turnaj velmi vydařený a ukázal, že i v této věkové kategorii se mohou odehrát kvalitní a vyrovnané zápasy.

Čáslav: F. Končel, S. Kruml, F. Voráček, D. Krycner, V. Matoušek, M. Špičák, J. Drahorád, J. Franc.