27_20210904_075038.jpg

Na nábor FK Čáslav dorazilo dvacet nových fotbalových nadějí

Čáslav – Fotbalový klub v Čáslavi uspořádal v pátek 3. září tradiční náborový den. V letošním roce se akce určená pro ročníky 2011 – 2016 uskutečnila již podruhé. „Na začátku června jsme přivítali třicet dětí, nyní dvacítku nových tváří. V tomto roce se tak během náborů do klubu přihlásilo téměř padesát kluků a holek,“ uvedl Radek Zoufalý, šéftrenér přípravek FK Čáslav.

Děti pod dohledem trenérů přípravkových týmů klubu absolvovaly odpoledne své první fotbalové krůčky. Od klubu FK Čáslav pak obdržely startovací balíček v podobě vaku na kopačky a sportovní věci, který byl naplněn řadou drobností s klubovým znakem.

„Nové naděje se již od příštího týdne zapojí s kategoriemi, do kterých dle věku spadají. Naši trenéři budou ještě jednotlivé rodiče telefonicky kontaktovat,“ upřesnil Radek Zoufalý.

Nestihli jste s Vaším dítětem středeční nábor? Nezoufejte! Svoji ratolest můžete na trénink jakéhokoliv týmu dovést v průběhu celého roku. V případě zájmu o fotbal Vám konkrétní informace podá sekretář klubu a trenér mládeže Radek Zoufalý, stačí zavolat na tel.: 723 235 812 nebo formou e-mailu na adrese info@fkcaslav.cz.

Kompletní fotogalerii z akce naleznete zde!