140_20211118_091434.jpg

Na podzimní derniéru nedošlo, Hlízov se omluvil

Obavy, že si čáslavští fotbalisté kategorie U11 nezahrají plánovanou podzimní derniéru v okresním přeboru mladších žáků, se přece jen naplnily. Signalizovaly to dva odložené duely Hlízova, v Kutné Hoře a s Církvicí, a v neděli 14. listopadu došlo také na Čáslav C.

Fotbal Hlízov – FK Čáslav C nehráno

Soupeř se v pátek 12. listopadu po poledni omluvil z důvodu karantény a nemoci většího počtu dětí. Trenéra L. Hájka o situaci telefonicky informoval předseda hlízovského klubu L. Balvín s tím, že pokud se dohrávka uskuteční, tak až někdy na jaře.

„Na zápas v Hlízově jsme se těšili, zvlášť když počasí fotbalu stále přeje, ale nedá se nic dělat,“ povzdechl si čáslavský trenér Luboš Hájek. Nekonalo se ani utkání Suchdol - Církvice.

Zbývající výsledky: Zruč nad Sázavou - Vrdy 5:1, Uhlířské Janovice - Sázava 6:3, Malín - Kutná Hora B 3:6, Křesetice/Malešov - Chotusice 1:1, Suchdol - Církvice nehráno.